היי, נעים מאוד,

שמי שני זם, אני צלמת ומעצבת גרפית, בעלת תואר ראשון בניהול ותקשורת.
אני מתמחה בצילומי ניו בורן, הריון וילדים ומאוהבת בתאורה טבעית, לכן אני מצלמת בעיקר בסטודיו הביתי שלי, בבתי הלקוחות או בצילומי חוץ (בטבע).

מאז ומתמיד אהבתי להתעסק באמנות: למדתי עיצוב אופנה בתיכון, עיצוב גרפי אחרי הצבא, והשתתפתי בסדנאות צילום אצל צלמים בכירים בארץ ובעולם.
את המצלמה המקצועית הראשונה שלי קניתי לעצמי כמתנת שחרור מהצבא, יחד עם סדנת צילום במדרשה לצילום גיאוגרפי (“מסע אחר”). במקביל הייתי חברה בקבוצות צילום וניהלתי את אחד מפורומי הצילום הגדולים בארץ.

בשנת 2007, עם לידת האחיין הראשון שלי איתמר, התפתחה אצלי האהבה לצילום ילדים. לאיתמר יש חיוך שובה לב ומבט פלרטטני, אז צלמתי אותו ללא הרף.
בשנת 2012 נולדה אחותו אופיר. באותה תקופה נחשפתי לצילומי ניו בורן ברשת, וניסיתי לצלם את אופיר באותו אופן (עוד על צילום הניו בורן של אופיר ניתן לקרוא בפוסט הראשון בבלוג שלי). זה לא היה פשוט וגיליתי אתגר חדש שמשך אותי אליו.
כעבור שלוש שנים, נתקלתי בפרסום על סדנת צילום ניו בורן של יעל אלעד, יצרתי איתה קשר ונרשמתי. מהר מאוד החלטתי שצילום קטנטנים הוא מה שאני רוצה והקמתי את “זמש”.

אני מזמינה אתכם לבוא ולנצור את הרגעים הקטנים שלכם ושל הזמשושים שלכם שעוברים כל כך מהר וראויים שיזכרו אותם עם חיוך על הפנים והרבה אהבה בלב.

לקוחות ממליצים


נטע-לי, אמא של יואבצילומי ניובורן

תודה על חוויה כיפית ומתוקה ככ. על תמונות שישארו איתנו שנים רבות, אבל בעיקר על הרוך וסבלנות אין קץ שהפגנת והמגע המיוחד שיש לך לתינוקות. כולנו נהננו מאד ואני בטוחה שעוד נתראה.


מיה, אמא של ליאןצילומי ניובורן

רק שתדעי שבבריתה קיבלת המון מחמאות על הצילום. כולם השתגעו על הצילומים

זה היה הלהיט באירוע.


רחל, סבתא של מתןצילומי ניובורן

איזה חמוד הנכד שלי מתן וכל הכבוד לשני זם צלמת מוכשרת עם אהבה וסבלנות לצילום תינוקות ממליצה לכולם בחום.

 


עזרא, אבא של תומרצילומי קייקסמאש

מדהים! לא יכולתי לחשוב על משהו טוב יותר לצילומי יום ההולדת של תומר.

 

אפשר למצוא אותי גם ב…

עוד כמה עובדות…

 

 


מצלמה ראשונה: מינולטה אנלוגית. מצלמה נוכחית: קנון דיגיטלית


היכולת מצמיחה לך כנפיים, השאיפה מלמדת אותך לעוף


מעצבת גרפית בפנאי פלוס


במקור מחולון, כיום מתל אביב